BIO koš výběrový

Jak už název napovídá jedná se o dárkový koš složený pouze z BIO produktů.  Vybrané produkty jsou také připravovány jako RAW potraviny.

Koš vhodný nejen pro vyznavače zdravého životního stylu.

1 390,-

Tento produkt již není na skladě

Přidejte přání ke košíku

BIO koš výběrový obsahuje tyto produkty

 • BIO čaj čokoláda, Rooibos a Vanilka...

  Certifikovaný BIO čaj čokoláda, Rooibos a Vanilka plechovka

  Tato bezkofeinová směs rooibosu, čokolády a vanilky je bohatá na antioxidanty. Rooibos (produkt ekoloického zemědělství z Jižní Afriky) smíchaný s vanilkovými lusky a bohatou tmavou čokoládou pro absolutně mimořádný požitek. 15 sáčků

 • Moje sušenky javorové BIO 130g

  Moje sušenky javorové 130g

  Tyto 100% celozrnné sušenky ze špaldové mouky jsou slazené pouze javorovým sirupem a nejsou příliš sladké. Jsou vhodné pro ty z nás, kteří nemají rádi běžné výrazě sladké sušenky.

 • Moje sušenky špaldové s kokosem BIO 130g

  Moje sušenky špaldové s kokosem 130g

  Tyto celozrnné sušenky jsou upečeny v malé rodinné pekárně ze špaldové mouky se štědrou dávkou strouhaného kokosu a špetkou mletého zázvoru.

 • Sirup agávový BIO 350g

  Sirup agávový BIO 350g

  Agávový sirup je velmi sladký, nejsladší ze všech sirupů, dokonce sladší než med a cukr. Hodí se pro studenou i teplou kuchyni. Výborný je do kaší, koktejlů, nákypů, při pečení, na výrobu džemů. Pár lžiček nařeďte vodou a vykouzlíte s ním parádní domácí limonádu.

 • Bioláda Arónie BIO 230g

  Bioláda Arónie BIO 230g

  Aróniová bioláda je jedinečnou kombinací českých arónií, jablečného koncentrátu a výtažků z mořských řas. Svěží chuť a aroma si bioláda zachová díky tomu, že neprochází varem. Bioládu si můžete vychutnat na pečivu, palačinkách, koláčích či v jogurtu!

 • Vita placky rozmarýnové BIO 100g

  Vita placky rozmarýnové BIO 100g

  Křehoučké placky s jemnou chutí rozmarýnu a česneku obohacené o dýňové semínko jsou vhodné jako chutná křupavá svačinka do školy i do práce.

 • Lifebar vita tyčinka BIO - kokosová 47g

  Lifebar vita tyčinka BIO - kokosová 47g

  Energy tyčinky jsou skvělým zdrojem energie a vitality pro jakoukoliv příležitost, ať už na cestu do školy či do kanceláře nebo před sportovním utkáním. Obsahují širokou škálu vitamínů,

 • Lifebar vita tyčinka BIO - fíková 47g

  Lifebar vita tyčinka BIO - fíková 47g

  Lifebar je výtečnou a praktickou svačinkou k doplnění enegie, která se vejde do každého batohu, tašky či kabelky.

 • Lněné krekry s medvědím česnekem BIO 90g

  Lněné krekry s medvědím česnekem BIO 90g

  Pro zdravé vlasy a nehty je tato pochoutka výborným posilněním. Navíc má vysokou koncentraci sirných sloučenin (hořčík, mangan a železo). Díky těmto sloučeninám není po česneku medvědím typický zápach v ústech tak velký, jako po klasickém česneku.

Mohlo by se vám líbit