Kosmetické koše

Kategorie: Kosmetické košeKosmetické koše

Dárkové kazety Botanico

Firma Botanico, založena v r.1998 jako rodinná manufaktura, se zabývá ruční výrobou přírodních produktů. Snaží se, aby produkty byly maximálně účinné s ohledem na žádoucí použití přírodních surovin nebo surovin, které mají původ v přírodních materiálech. Chtějí uspokojit i ty nejnáročnější klienty a jejich přání na hypoalergenní receptury. Kladou důraz na rukodělné provedení a design.

Jejich filozofií vždy bylo a je jen jedno heslo: SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA. Proto se rozhodli vyrábět produkty, které mají zcela odlišný charakter než ty, které se běžně nabízejí v obchodní síti. Tam, kde je to možné, vždy používají přírodní suroviny a každá receptura a ingredience je užita s podmínkou, že výsledný produkt musí příznivě ovlivnit zdraví spotřebitele, být bezpečný a prověřený, hypoalergenní (proto např. používají velmi jednoduchý konzervační systém tam, kde je to nutné, některé produkty jsou připraveny tak, že konzervační látky obsahovat nemusí), příjemný a přírodní.

Dárkové kazety kosmetika Boemi

Naše společnost vznikla v roce 1999 jako malá dílna zaměřená na ruční výrobu bylinných mýdel v pronajatých prostorách bývalé závodní kuchyně. Díky zájmu o naše výrobky (původně pod značkou Lavea ) se začala rozrůstat firma a především rozšiřovat výrobní sortiment. Mezi našimi produkty se objevily nejprve nové typy mýdel, poté následoval tekutý program, výroba krémů, koupelové soli, šumivé koule, balzámy a další doplňky do koupelen.

Nyní sídlíme ve vlastním výrobním areálu v Chrustenicích u Berouna.

Všechny naše výrobky vyrábíme z nejkvalitnějších dostupných surovin, které jsou co nejšetrnější k pokožce, zásadně nepoužíváme levné suroviny z „levných východních destinací“.

k barvení našich výrobků používáme potravinářských barviv, ačkoli jsou na světle méně stabilní a časem blednou

naše výrobky nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

Výroba je založena na vysokém podílu ruční práce, což dodává našim produktům vlastní styl a na první pohled je odlišuje od běžné spotřební kosmetiky.